V sklopu modula Mladinski delavec kot mentor in inštruktor projekta MLADIM si bo 7 vključenih mladinskih centrov v letu 2017 izmenjalo svojih 14 mladih bendov in jim s tem omogočilo koncertne predstavitve.

V petek, 28. 4. 2017, se je odvil prvi koncertni dogodek. Na odru MC Brežice so nastopili in navdušili: The Mint, Fuck the 5th, OnePlan in Furu Efu.

Maks, OnePlan:
“V Brežicah je bilo super, sploh za ‘otvoritev’ špilov po MC-jih. Prijazno osebje in zakon bendi! Žgal se ga je na polno, energija je bila zelo pozitivna. Za prvi špil z novo/staro zasedbo (zdaj v bendu igram še kitaro, ker nas je zapustil ritem kitarist) … je bilo odlično, tudi organizacija. Brez vsakršnih problemov!”

Naslednji koncert bo v MKC Slovenj Gradec 30.6.2017.

 

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

 

 

 

Pogled v zakulisje Šole kohezije: z letošnjimi zmagovalci na velenjski Visti!Novice

Pogled v zakulisje Šole kohezije: z letošnjimi zmagovalci na velenjski Visti!

22. 06. 2026
Šola kohezije: Kje lahko najdeš kohezijske projekte?IzpostavljamoNovice

Šola kohezije: Kje lahko najdeš kohezijske projekte?

22. 06. 2026
Razširimo rezultate medsektorski dogodek v mladinskem sektorju Mreža MaMa
Razširimo rezultate, medsektorsko srečanjeIzpostavljamoNovice

Razširimo rezultate, medsektorsko srečanje

18. 06. 2026